TË FUNDIT:

  Modelja e kolme: Ejani në karantinë me mua

  ScanerPressMarch 23, 2020
  3

  “Ejani në karantinë me mua?”, ylli i Love Island Anna Vakili ka shpërndarë një seri fotosh në të brendshme seksi derisa është parë duke u relaksuar në shtëpi.

  Ajo po kalon ditët duke u argëtuar në vilën e saj luksoze në të brendshme.

  Por, ajo është dukur në formë të mirë dhe derisa relaksohej në të brendshme ka bërë thirrje që të rrihet në shtëpi për shkak të koronavirusit.

  Megjithatë, ish farmacistja 29 vjeçare i ka pyetur 1.2 milion me këtë foto seksi:

  “A do të vini në karantinë me mua?”. /GazetaExpress/
  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555