TË FUNDIT:

  Vdes veterani i UÇK-së, punonjës në Komunën e Drenasit,ngjarje emocionale

  ScanerPressMarch 22, 2020
  4

  Sot ka ndërruar jetë, veterani i UÇK-së, Nehat Shala.

  Lajmin e ka dhënë kryetari i komunës së Drenasit, Ramis Lladrovci përmes një postimi në Facebook.

  Ky është postimi:

  Lajm i trishtueshëm, sot u nda nga radhët tona si pasojë e sulmit në zemër, veterani i UÇK-së, kolegu e miku ynë nga Kishnareka, Nehat Shala.

  Nehat Shala, ishte pjesë e Brigadës 138 “Agim Ramadani”, duke marrë pjesë në betejat e lavdishme të kësaj brigade.

  Ai ishte i dashur, i sinqertë dhe shumë i vendosur për bindjet e veta, duke dëshmuar kulturë e disiplinë në punë edhe sa ishte pjesë e administratës në Komunën e Drenasit.

  Ngushëllime familjes, bashkëluftëtarëve dhe miqve!

  I përjetshëm do të jetë kujtimi për Nehat Shalën!


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555