TË FUNDIT:

  Pas incidentit  te Ibri, flet kryetari Bahtiri, thotë se ka lënduar këmbën

  ScanerPressMarch 17, 2020
  2

  Kryetari i  komunës së Mitrovicës i cili sot është ndeshur me një përleshje  ku ndodhi sot në lidhje me ndërtimin e një ure lidhëse mbi lumin Ibër, e cila ndodhet afër urës kryesore. Komuna e Mitrovicës së Veriut kishte dërguar një eskavator afër lumit Ibër.

  Ai në Info Mgazinë tha se ky ishte një provokim i Rakiqit, ku këto punime do të  vazhdojnë pas ta kalojmë situatën me koronavirus tha Bahtiri, përcjell Periskopi

  “Vazhdimi i punimeve do të vazhdojë , unë jam lënduar dhe gjatë këtij incidenti kam lënduar këmbën. Punimet do të vazhdojnë pas përfundimit të pandenemisë, kushdo që dëshironë të provokoj  do të ndeshet ne ligjin”, tha ai/Periskopi


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555