TË FUNDIT:

  Lojtari i Juves i infektuar me koronavirus: “Ndihem mirë”

  ScanerPressMarch 16, 2020
  2

  Rugani ndihet mirë pasi doli pozitiv me koronavirus.

  Duket se vet-izolimi pasi doli pozitiv me koronavirus po sjell efekt.

  Mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani, futbollisti i parë i prekur me koronavirus, tha se ndihet mirë pas disa ditësh në karantinë.

  “Jam mirë, jam me të vërtetë mirë. Nuk i kam pasur simptomat që keni lexuar në lajme”, u shpreh ai.

  “Unë pata fatin edhe pse ishte një goditje e fortë, sepse isha i pari në mjedisin tonë që e mora. Shpresoj se do të shërbejë për të rritur ndërgjegjësimin”.

  “Jam mirë, së bashku do ta tejkalojmë këtë situatë”.

  I pyetur se si po i kalon këto ditë në karantinë, ai tha se po e shfrytëzon në maksimum për të shikuar filma. /Gazeta Express/

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555