TË FUNDIT:

  Vinicius zbulon çfarë ndodhi me Piquen dhe pse i tha “a je i çmendur?”

  ScanerPressMarch 5, 2020
  2

  Gerrard Pique dhe Vinicius Junior kanë pasur disa diskutime në fushë për një penallti të kërkuar nga braziliani gjatë ‘El Clasicos’ në “Santiago Bernabéu”.

  Talenti 19-vjeçar i Real Madridit shfrytëzoi kanalin e tij zyrtar në Youtube për të shpjeguar se çfarë ndodhi atë natë në fushë

  Vetëm pas ndeshjes, Vinicius e kishte kuptuar se kishte akuzuar njeriun e gabuar.

  “Nuk të kam prek, nuk të kam prek”, i kishte thënë Pique Viniciusit, i cili tregon se vetëm pasi pa gjithçka në përsëritje, kuptoj ato që i tha Pique.

  “mendoja se ka ndërhyrë ai, por vetëm pasi pash videon e kuptova që nuk ishte ai. Prandaj ai më ka thënë a je i çmendur?”.

  Vinicius tha se është mirë që gjërat që ndodhin në fushë të mbesin në fushë.

  19 vjeçari shënoi në El Clasico duke e ndihmuar Realin ta mposhtë Barcelonën. /Gazeta Express/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555