TË FUNDIT:

  40 vjeçarja me foto tërheqëse, Kate Hudson

  ScanerPressMarch 5, 2020
  2

  Kate Hudson ka treguar trupin e saj të tonifikuar duke kthyer tërësisht format pas 17 muajsh kur lindi fëmijën e tretë

  Kate Hudson ka rikthyer përsëri formën e saj pasi që ka pritur fëmijën e saj të tretë, vajzën Rani në tetorin e vitit 2018.

  Aktorja 49 vjeçare e filmit “Bride Wars”, ishte kritikuar që mban dieta të shtrenjta, madje në një rast me të ishte bërë humor se ajo gjithmonë e humbet peshën që e fiton gjatë lindjes – e ku ajo kishte thënë se bën zgjedhje të mençur për ushqimin e cila në fund i shpaguan.

  Të enjten, ajo ka postuar disa imazhe të reja ku tregon asetet e saj super seksi derisa reklamon produktet e linjës së veshjeve sportive, “Fabletics”. /GazetaExpress/  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555