TË FUNDIT:

  Pjesë e katalogjeve në klubet e Dubait? Arta Nitaj tregon të vërtetën

  ScanerPressFebruary 27, 2020
  2

  Lose Weight with These Amazing Homemade Drinks

  Inspiredot

  Ads by Revcontent

  Shk 26, 2020

  Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se aktorja Arta Nitaj është pjesë e ‘katalogjeve’ të klubeve në Dubai.

  Kjo marrë shkas nga një fotografi e saj, postuar në një prej klubeve të natës ku shfaqej krah një vajze tjetër.

  Një foto e tillë nuk nënkuptonte atë për të cilën u aludua sepse për çdo klub të natës në botë, fotografitë e mysafirëve që dëshmojnë atmosferën, janë mëse normale.

  E për këtë detaj, Arta ka reaguar në Instagram, duke paralajmëruar padi për portalet që shkruajtën në lidhje me këtë zhvillim.

  Reagimi i plotë i Artës më poshtë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555