TË FUNDIT:

  Aktorja e filmave për të rritur: “Më ka ngacmuar një futbollist i madh!”

  ScanerPressFebruary 27, 2020
  2

  Emri i saj është Lana Rhoades dhe konsiderohet një nga aktoret më të njohura të filmave për të rritur.

  Ditët e fundit ajo ta tërhequr vëmendjen menjë polemikë që e ka kërkuar vetë.

  Ajo nuk ngurroi të tregonte nëpërmjet një videoje se “një lojtar futbolli me 43 milionë ndjekës në rrjetet sociale më ka kontaktuar me mesazhe private”. Ajo nuk deshi ta bënte të ditur emrin e personazhit të njohur, por çuditi më tej kur tha: “ëndrra” ime është që ky futbollisti i njohur të mund të më dhurojë një ditë një apartament luksoz prej 18 milionë dollarësh në New York.”

  Ka shumë spekulime se cili mund të jetë lojtari që ka “ngacmuar” privatisht Lanan.

  Janë të paktë emrat e mëdhenj të futbollit që kanë kaq shumë ndjekës në Instagram, edhe nëse përfshijmë ndjekësit në faqe të tjera se Facebook apo Twitter. Messi, Ronaldo, Neymar… Ndoshta Lana do të guxojë të na e tregojë.
  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555