TË FUNDIT:

  XI: Kina e aftë që ta parandaloj përhapjen e KORONAVIRUSIT

  ScanerPressFebruary 7, 2020

   

  Trump nga ana e tij, ka shprehur bindje për aftësinë e Kinës që të përballet me sfidën e epidemisë së koronavirusit, ka thënë zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë.

  Xi ka thënë se Kina e ka nisur “luftën popullore” kundër epidemisë duke vendosur “mobilizimin kombëtar dhe masat më të rrepta për pengim dhe kontroll”, ka transmetuar mediumi kinez CCTV.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555