TË FUNDIT:

  U puth me Ariolën në mes të emisionit, Xhoda tregon se si reagoj e shoqja.

  ScanerPressFebruary 7, 2020

   

  Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Glamour”. Ai ka bërë një rrëfim si për jetën private ashtu dhe profesionale.

  Gjatë intervistës, Xhoda ka folur dhe rreth bashkëshortes, me të cilën njihej që 9 vite. Moderatorja Ester Bylyku e ka pyetur nëse ajo shfaq shenja xhe lozie për skenat që ndonjëherë i duhet të bëjë për shkak të profesionit, si psh puthja me aktoren Arjola Demiri në emisionin “Shiko kush luan”.

  Xhoda ka treguar se e shoqja ka besim te ai dhe i ofron të gjithë mbështetjen e saj.

  Ester Bylyku: Ke aktruar pranë dy super femrave Enca dhe Arjola, është bërë ndopak xh eloze bashkëshortja?

  Irgen Çela: Fatmirësisht unë kam mirëbesimin e saj dhe mbështetjen sepse realisht është e sikletshme ndonjëherë. Por që ne që kur jemi njohur në fillimet tona, unë kam qenë student për aktrim dhe kjo është pjesë e punës time. Duhet bërë distancimi ca është puna dhe ca është privatja.

  Po ashtu ai ka treguar se e shoqja i jep gjithmonë porosi “bëj kujdes”. “Mënyra se si thuhet është pak formë xh elozie ‘me kujdes’. S’është se nuk ka xh elozi, thjesht ka shumë mirëkuptim”, u shpreh ai.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555