TË FUNDIT:

  Mbulohet me shami Fjolla e Albanit

  ScanerPressFebruary 7, 2020

  dhe Fjolla e Albanit mbulohet me shami.

  Dubai është bërë vendi i preferuar i shumë fytyrave publike për ta vizituar.

  Sa e sheh njërin, sa tjetrin në Dubai duke pozuar në ambientet e njëjta, shkruan Kosovarja.

  Në këtë vend të bukur turistik po qëndron edhe çifti Alban Mehmeti e Fjolla Svirca.

  Ditëlindja e Fjollës u bë shkak që ky udhëtim të realizohej si surprizë nga bashkëshorti.

  Ata po kalojnë momente të bukura atje, teksa po ndajnë imazhe në rrjetet sociale.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555