TË FUNDIT:

  Barcelona i bie pishman, kërkon të rikthej në skuadër këtë futbollist.

  ScanerPressFebruary 7, 2020

   

  Paraqitjet fantastike me fanellën e Wolverhampton Wanderers të Adama Traore, ka bërë që skuadra si Barcelona e Real Madrid të interesohen për sulmuesin.

  Sipas asaj që shkruan The Telepragh, Barcelona dhe Real Madridi, janë dy skuadrat e interesuara për të transferuar sulmuesin në verë, ani pse një gjë e tillë shihet si shumë e vështirë, për shkak se Wolves kërkon plot 90 milionë funte, apo 106 milionë euro


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555