TË FUNDIT:

  Sasa, zbulon më shumë se sa duhet nga veshja e sajë.

  ScanerPressFebruary 6, 2020

  Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të dashura për publikun.

  Ndonëse luajti në shumë filma e seriale, me rolin e ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ u bë edhe më e pëlqyer për publikun, përcjell ORAinfo.

  Sasa është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

  Së fundi ajo festoi ditëlindjen, e në foton e publikuar Sasa shfaqet tejet provokuese në fustanin që ka veshur.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555