TË FUNDIT:

  Cila ishte dhurata që mori për ditëlindje Cristiano Ronaldo?

  ScanerPressFebruary 6, 2020

  Dje Cristiano Ronaldo festoi ditëlindjen e tij të 35. Këto ishin festimet e ditëlindjes nga ai dhe njerëzit më të afërt të tij.

  Një torte gjigante me shkronjat “CR7” iu përgatit atij për festimet e ditëlindjes, e po ashtu edhe një veturë e re që kushtonte 600 mijë euro.

  Bashkë me të dashurën e tij, Georgina Rodriguezin dhe të birin, Cristiano Juniorin, sulmuesi i Juventusit ngarkoi disa fotografi në Instagramin e tij për të treguar festimet, shkruan Mirror, përkthen Periskopi.

  “Është koha që ta festojë ditëlindjen time. Falemnderit e dashura ime për këtë befasi të bukur.” – shkroi ai.

  Ronaldo veçse kishte përjetuar shumë ngazëllim edhe më herët, me miqtë e tij që e befasuan jashtë një restoranti në qendër të qytetit.

  Ai po ashtu u urua edhe nga Rio Ferdinand, i cili vazhdoi ta tallte duke i thënë se “ende ishte më i shpejtë” se Ronaldo. Urime mori edhe nga LeBron James që e shpalli “legjendë të gjallë”.

   

   

  Por, Juventusi nuk ia veti letrat z.Ronaldo duke e detyruar që të stërvitej madje edhe në disa prej stërvitjeve më të zorshme gjatë ditës së djeshme ani pse në fund i uruan ditëlindjen duke i thënë “marsian


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555