TË FUNDIT:

  Të rinjtë nga Podujeva lëshojnë Kosovën, nisen drejt Kroacisë

  ScanerPressMay 13, 2019
  auto_valixhe_1546755937-63903231546756545

  Të rinjtë kosovarë vazhdojnë të mbesin të pakënaqur me jetesën në vendin e tyre.

  Kështu është me 30 të rinj nga Podujeva që kanë marrë rrugën për në Kroaci.

  Indeksonline ka siguruar një fotografi të tyre në kufirin në Merdare.

  Ky nuk është rasti i parë që qytetarët e Kosovës marrin rrugën për në Kroaci. Gjatë këtij viti shumë autobusë janë nisur për në shtetin ballkanik për një jetë më të mirë.

  Rastet më të shpeshta ishin në qytetin e Kamenicës./Indeksonline


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555