TË FUNDIT:

  Kardashina: Kanye West më mësoi që ka gjëra më të rëndësishme se fama

  ScanerPressMay 13, 2019
  1557513495_10007361+1kard051119

  Kim Kardashina West ka deklaruar se bashkëshorti i saj, Kanye West e ka mësuar se jeta është më e rëndësishme se saj pozita që ju keni.

  Ylli televiziv se ajo ka bërë çdo gjë që ishte e mundur vetëm që të paguhej për atë që bënte, ndërsa tani ajo bën marrëveshje vetëm për gjërat që vërtetë dëshiron ti bëjë, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

  “E respektoj faktin që ai është vetvetja dhe nuk ka rëndësi nëse është i famshëm, unë nuk jam si të gjithë për shkak të tij. Sepse ai më ka mësuar të bëjë atë në të cilën besoj” u shpreh Kim në episodin e radhës të ‘Keeping Up With The Kardashians’.

  Kujtojmë që Kim dhe Kanye ditë më parë u bën prindër për herë të katër, ata kanë tre fëmijë biologjik ndërsa I katërti lindi nga një nënë surrogate./Indeksonline


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555