TË FUNDIT:

  Mënyra perfekte për të lyer thonjtë

  ScanerPressJanuary 27, 2019
  maxresdefault

  Nëse dëshironi të mos bëheni nervoze dhe të humbni kohën e çmuar nëpër sallonet e kozmetikës, lyeni gishtat përreth thonjve me vazelinë!

  Nëse rastësisht e kaloni linjën e thonjve, llaku nuk do të ngjitet për lëkurën tuaj, transmeton Telegrafi

  Dëshironi që sa më bukur dhe sa më bukur t’i bëni me llak thonjtë, mirëpo ju ndodh që brusha shpesh t’ju rrëshqasë edhe në gishta, thjesht lyeni gishtat me vazelinë

  Pastaj lyeni thonjtë me llak me ngjyrën e preferuar apo me njërën ndër ngjyrat e zjarrta moderne.

  Pasi që llaku në thonjtë tuaj të thahet, lani duart dhe eliminoni vazelinën nga gishtat

  Parapëlqehet që para gjumit, t’i lyeni duart me vazelinë në mënyrë që t’i ushqeni thonjtë tuaj me të dhe në këtë mënyrë thonjtë do t’ju vezullojnë me kohë më shumë. /Telegrafi


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555