TË FUNDIT:

  10 vetura moderne me fytyra të vjetra

  ScanerPressOctober 15, 2018

  Problemi me veturat e reja është se gati të gjitha duken njësoj, me ndryshime të vogla.

  Ju sjellim 10 veturat moderne me fytyrat e veturave të tyre paraardhëse.

  1. Jaguar F-Type/E-Type

  2. BMW i8/850 CSi

  3. 2015 Civic Type R/Civic EK9

  4. Ferrari FF/F40

  5. 2015 Corvette Stingray/C3 Stingray

  6. Toyota GT86/AE86

  7. Dodge Charger Hellcat/ Charger gjenerata e II-tw

  8. Nissan GT-R/Skyline 2000GT

  9. Mk7 Golf GTi/Mk1 Golf GTi

  10. Range Rover SVR/1990 Range Rover Vogue


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555