TË FUNDIT:

  Komuna e Prizrenit njofton se këto rrugë do të jenë të pakalueshme për shkak të punimeve

  ScanerPressOctober 4, 2018

  Për shkak të punimeve për rehabilitim të ujësjellësve, kanalizimeve dhe pusetave, në disa rrugë të qytetit qarkullimi i veturave do të jetë përkohësisht i ndaluar.

  Kështu, rrugët “Aleksandër Flemingu”, “Papa Gjon Pali II” dhe “Indrit Cara Kavaja” për shkak të këtyre punimeve do të jenë të bllokuara nga data 05.10.2018 deri më 15.10.2018.

  Lusim qytetarët që të kenë mirëkuptim dhe t’i shfrytëzojnë rrugët e tjera alternative derisa të kthehen këto rrugë në
  gjendje të rregullt.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555