TË FUNDIT:

  Llapjanët kopjojnë norvegjezët për të mirë, shërbejnë qytetarët me fruta

  ScanerPressOctober 3, 2018

  Ideja e qytetarëve norvegjezë që frutat e tepërta t’i vënë në dispozicion për të gjithë ata që nuk i kanë, duket se u ka pëlqyer shumë llapjanëve.

  Këtë ide, vendosi ta praktikojë edhe një profesor nga fshati Shajkovc i Podujevës, derisa disa qese me molla i vari jashtë oborrit, njofton Klan Kosova.

  Diçka e tillë në mënyrë që kalimtarët të shërbehen me to.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555