TË FUNDIT:

  Sot Prizrenit i shtohet edhe një shatërvan, hapet qendra tregtare “Abi Çarshia”!

  ScanerPressSeptember 29, 2018

  Pikërisht, në qytetin më të bukur në Kosovë, në Prizren, ka ardhur qendra tregtare më e bukur, me një hapësirë të madhe dhe ambiente të veçanta, e natyrisht, një shumëllojshmëri të përzgjedhjes së brendeve dhe ambienteve relaksuse.

  Abi Çarshia gjendet në Rrugën “Tirana” të Prizrenit, në të djathtën e rrethrrotullimit të parë në hyrje të Prizrenit nga veriu.

  Me plot të drejtë, prej sot nga ora 19:00 Abi Çarshia, i plotëson kërkesat e të gjithëve në një vend.

  /scanerpress


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555