TË FUNDIT:

  Istogu pajiset me dy autoambulanca

  ScanerPressSeptember 26, 2018

  Drejtori për Shëndetësi në Komunën e Istogut, Mujë Osmanaj ka njoftuar pranimin e dy automjeteve në shërbim të qytetarëve në këtë komunë.

  Një Jeep për vaksinim dhe një autoambulancë për shtëpinë e pleqëve në Gurrakoc do të jenë në shërbim tani e tutje për istogasit.

   

   

  “Sot bëm pranimin e dy automjeteve ,njëra e destinuar per shërbimin e vaksinimit(Jeep)dhe një autoambulancë per shtëpinë e pleqëve në Gurrakoc të blera nga buxheti komunal!Me to mëtojmë të shtojmë efikasitetin në punë!Gjithçka per qytetarin” shkruan drejtori në Facebook./Indeksonline/

  /indeksonline.net


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555