TË FUNDIT:

  Nënkryetarja e LDK-së: Sondazhet e fundit tregojnë se kemi rritje për 5%

  ScanerPressApril 7, 20210
  1

  Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shqipe Mjekiqi, ka thënë se nuk janë frikësuar nga mbajtja e zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare, nëse nuk do të zgjidhej presidenti i Kosovës më prill.

  Mjekiqi në Rubikon ka deklaruar se LDK-ja ka një rritje të votuesve sipas sondazheve të fundit që janë duke bërë.

  “Ne nuk iu jemi frikësuar mbajtjes së zgjedhjeve se nuk mund të kemi vota. Sondazhet që jemi duke i realizuar janë duke e paraqitur më mirë LDK-në se sa në zgjedhjet e 14 shkurtit”.

  “Sipas sondazheve kemi një rritje prej pesë përqind të votuesve, ne do të kemi një rritje në zgjedhjet tjera”, ka thënë Mjekiqi.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555