TË FUNDIT:

  Afërdita Paqarada shijon pushimet në Dubai, mahnit me format trupore në imazhet me bikini

  ScanerPressApril 7, 20210
  q

  Ish-Missi, Afërdita Paqarada, shquhet si një prej ikonave të bukurisë kosovare.

  Ajo vazhdon të mbetet tërheqëse dhe në top formë edhe pas kaq vitesh, teksa është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

  Shpesh Paqarada publikon fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet nga udhëtimet luksoze që zhvillon jashtë vendit.

  Së fundmi, modelja e njohur ka shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

  Afërdita ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga momentet e këndshme që po shijon atje.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555