TË FUNDIT:

  Oriola Marashi sjell fotografitë ku mori vëmendje me paraqitjen

  ScanerPressApril 6, 20210
  1

  Oriola Marashi ka postuar disa fotografi në rrjete sociale.

  Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat që përflitet në shumicën e rasteve për imazhet provokuese të cilat i publikon jo rrallë, shkruan lajmi.net.

  Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës.

  Ajo së fundmi morri vëmendjen me imazhet e publikuara ku shihej e veshjen e ngushtë plot shkëlqim ku i vinin në pah linjat e formësuara.

  Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555