TË FUNDIT:

  “Kur dashuron personin e gabuar”, Mevlani habit me postimin e fundit

  ScanerPressApril 6, 20210
  1

  Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, kohën e fundit është fokusuar në takim vetëm me Ledianën. Ai deklaroi se në emision është vetëm për Ledianën, ndërsa nga takimet e tyre i shohim shumë të afërt me njëri-tjetrin.

  Por, së fundi ai habiti me një postim që e bëri në rrjete sociale, të cilin e shoqëroi me këngën “Love Story”.

  “Më theve zemrën tani je me tjetër tregomë a m’ke harru. Ty gabimet të mbetën shkatërrove veten, tash je tu më kërku”, janë vargjet që i ndau nga ajo këngë.Ndërsa, vëmendja ishte tek ajo që shkroi sipër fotos, ku thotë “Dënimi më i madh në jetë është kur dashuron personin e gabuar”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555