TË FUNDIT:

  Era Istrefi për Vjosa Osmanin: Nuk mund të isha më krenare

  ScanerPressApril 6, 20210
  1

  Vjosa Osmani është presidentja e dytë grua, pas Atifete Jahjagës.

  Zgjedhjes së saj si shefe e shtetit, iu gëzua edhe Era Istrefi e cila është vetëm njëra nga të famshmet që shprehu gëzimin në rrjete sociale, njofton Klan Kosova.

  Këngëtarja ndau fotografi nga biseda që e zhvilloi pak muaj më parë me Osmanin, poshtë së cilës shkroi: “E ardhmja do të jetë e ndritur, urime për Kosovën, nuk mund të isha më krenare”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555