TË FUNDIT:

  Reagon Gold AG pas masave të reja: Si të vjen Ramazani, virusi egerësohet – na keni lodhë

  ScanerPressApril 5, 20210
  1

  Reperi i njohur Gold Ag ka reaguar pas vendimit të Qeverisë.

  Ai ka ironizuar duke thënë që pse tani afër Ramazanit, po i ashpërsojnë masat.

  “Si tvjen Ramazani virusi egersohet interesant, O ja çelne krejt ja mshelne krejt se na keni lodhë”, shkroi reperi.

  Qeveria mori vendim që nga e mërkura të rikthehet ora policore nga 22:00 deri në 05:00 të mëngjesit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555