TË FUNDIT:

  “Foli idiotja e PDK-së” – fillojnë ‘përplasjet’ mes Gjinovcit e Xharrës

  ScanerPressMarch 1, 20210
  1

  Kanë filluar disa përplasje virtuale në mes aktivistit Rron Gjinovcit dhe gazetares Arbana Xharra.

  E gjithë kjo filloi pas një reagimi të Xharrës lidhur me një deklaratë të aktivistit Gjinovci lidhur me Skënderbeun. Kjo e fundit këtë e cilësoi si propagand nga Gjinovci.

  “Skënderbeu tha s’ka fol shqip. D.m.th njëjtë sikurse një serb në midis Beogradit, propagandon Rron Gjinovci”, shkroi Xharra në facebook, përcjell “Bota sot”.

  Ndërsa, i menjëhershëm ishte reagimi i Gjinovcit e cili ë shpërndau statusin e gazetares, dhe iu referua si idiote e PDK-së.

  “Foli idiotja e PDK-së”, shkroi ai në facebook.

  Postimi i plotë

  Foli idiotja e PDK-së


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555