TË FUNDIT:

  Vildania, pozon e zhveshur dhe e lagur nga vaska (FOTO)

  ScanerPressFebruary 23, 20210
  1

  Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka treguar edhe njëherë asetet e saj.

  Bukuroshja kosovare, e cila është duke zhvilluar karrierën e saj në Amerikë, ka filluar të jetë aktive në vitin 2021, gjë që nuk ishte për vitin që lamë pas.

  Dje (e dielë), Vildania ka postuar një fotografi pothuajse e zhveshur derisa është në një vaskë në banjo tërësisht e lagur.

  Ndryshe, Vildania në profilin e saj në Instagram e ka shkruar edhe “këngëtare” duke paralajmëruar kështu se në të ardhmen mund të shohim edhe një këngë të re nga ajo.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555