TË FUNDIT:

  Serena flet për lidhjen me Arjonin: Në të ardhmen mund të nxjerrim një video me ‘pullë të kuqe’

  ScanerPressFebruary 23, 20210
  1

  Serena Sula, modelja seksi shumë e komentuar është në një lidhje me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Arjon Lulin dhe çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

  Në një intervistë për “Panorama plus”, Serena tregon se këtë vit festoi Shën Valentinin e saj të parë dhe surpriza e Arjonit e emocionoi pa masë.

  “Për mua si Serenë ishte Shën Valentini im i parë dhe i paharrueshëm, që vështirë ta përshkruaj dot me fjalë atë lloj ndjenje. Arjoni më bëri një surprizë të jashtëzakonshme, ndërsa unë veç dhashë dashurinë dhe ndjenjat e mia të mëdha për të, përveç dhuratave materiale. Por ideja që ishim bashkë ishte dhurata më e bukur në botë, për atë ditë, për atë natë, për atë festë”.

  E pyetur se çfarë i pëlqen tek Arjoni, Serena shprehet: “Si miss dhe modele seksi e njohur shqiptare që jam, duke qenë tip i vështirë unë në përzgjedhje, tek Arjoni më bëri shumë përshtypje tërheqja fizike, sharmi, komunikimi, eleganca, maturia. Ndërsa Arjoni patjetër që nuk rri me femra, të cilat nuk i plotësojnë disa kushte dhe karakteristika të veçanta siç i kam unë”.

  Modelja tregon se në të ardhmen mund të publikojnë edhe një video me pullë të kuqe, sepse paragjykimet e komentet negative nuk i interesojnë aspak.

  “Ne si çift adhurojmë shpejtësinë me makinë, udhëtimet e gjata dhe shumë seks. Sekreti ynë është që nuk i fshehim asgjë njeri-tjetrit dhe më e rëndësishmja është se respektojmë njeri-tjetrin në çdo mendim dhe dëshirë. Marrëzi?! Deri më sot jo. Mbase në të ardhmen një “sex tape”!”, tha Serena.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555