TË FUNDIT:

  Labi nuk duron më: Nga java tjetër filloj me mbrëmje muzikore në të gjitha lokalet e Kosovës

  ScanerPressFebruary 23, 20210
  1

  Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Labinot Tahiri-Labi, nga java e ardhshme do të filloj me mbrëmje muzikore.

  Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari, teksa ka thënë se kushdo që infektohet me koronavirus le të izolohet në shtëpi.

  “Nga java tjetër, nëpër lokalet e Ferizajt dhe në të gjitha lokalet e Kosovës!. Tani fushata ka mbaruar rastet janë rritur si pasoj e fushatës. Ani nuk ka dert, tani edhe ne duam të helmohemi, nuk ka dert që fushatat na i shtuan rastet! Pa punë nuk po shkon, duhet me sakrifiku e me ju qu në shtëpi fëmijëve shembull me hangër e me pi e me ju ble libra…”, ka shkruar ndër të tjera Labi. Labi në Instagram ka ndarë me ndjekësit video nga perfomancat e tij me këtë mbishkrim: “ZOT, faleminderit për këto tela të zërit tim, që mi bëre të mi dëgjojë i madh e i vogël. Me dashuri për ju”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555