TË FUNDIT:

  E mitura që bashkëjetonte me një burrë dërgohet në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore

  ScanerPressFebruary 23, 20210
  1

  Një viktimë/vajzë e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Policia ka njoftuar se e njëjta ka qenë duke bashkëjetuar me një person të dyshuar.

  I njëjti dyshohet për bashkëjetese me persona në moshën 16 vjeçare. Rasti ka ndodhur në Viti.Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555