TË FUNDIT:

  Dëshpëron me pamjen – Çfarë po ndodh me fytyrën e Arta Nitaj?

  ScanerPressFebruary 23, 20210
  1

  Arta Nitaj është një nga fytyrat publike më të komentuara në showbizin shqiptar.

  Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Arta gjithmonë shfaqet e kuruar deri në çdo detaj, shkruan GazetaBlic.

  Mirëpo, ajo ka dëshpëruar me pamjen teksa shihet ndryshimi i saj drastik brenda shumë pak kohe.

  Kujtojmë se, Arta Nitaj është shumë e komentuar edhe për linjat e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ndaj me ndjekësit në Instagram.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555