TË FUNDIT:

  Plasin puthjet në buzë në studion e Përputhen: Andi surprizon Jasminën, Atdheu i shkon pas Sarës

  ScanerPressFebruary 22, 20210
  1

  Shumë surpriza kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime.

  Andi papritur është çuar nga karrigia, për të surprizuar Jasminën me një dhuratë.

  Ai i tha të zgjidhte njërën dorë dhe ajo zgjodhi atë bosh, dhe Andi i rrëmbeu një puthje.

  Por disa sekonda më vonë nga vendi i tij u ngrit edhe Atdheu që i dha një puthje Sarës.

  Për të bindur opinionistin Arjan Konomi, djemtë u ngritën edhe një herë për t’i puthur vajzat.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: info[email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555