TË FUNDIT:

  Pasi “shkriu” borën e zhveshur, Morena Taraku provokon me foto nga divani

  ScanerPressFebruary 22, 20210
  1

  Këngëtarja, Morena Taraku tashmë njihet për pozat e saj provokuese të cilat herë pas here i poston në llogarinë e saj në Instagram.

  Pas fotove në borë e zhveshur, Morena përsëri ka zgjedhur si të “çmendë” ndjekësit e saj.

  Kësaj here këngëtaren e shohim të veshur kokë e këmbë me marka teksa pozon para aparatit fotografik duek theksuar format e saj trupore.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555