TË FUNDIT:

  Në mes të borës e veshur me bikine, Policja e Kosovës provokon nga Brezovica

  ScanerPressJanuary 27, 20210
  1

  Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më seksi e Kosovës.

  Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

  Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet seksi nga Brezovica.

  Ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikine.

  Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

  Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

  Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

  Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555