TË FUNDIT:

  Valon Syla: Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet gjatë prillit në Kosovë

  ScanerPressJanuary 13, 20210
  1

  Analisti politik dhe gazetari Valon Syla, ka thënë se ka informacione se ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mund të kthehet në Kosovë gjatë muajit prill të këtij vitit, shkruan Gazeta Metro.

  Gjatë debatit për zgjedhjet që po mbahet në T7, gazetari Valon Syla ka dhënë një informacion që nuk është përmendur deri më tani.

  Ai ka thënë se Thaçi mund të kthehet në prill në Kosovë.

  “Kam informacione se Hashim Thaçi mund të kthehet në Kosovë gjatë muajit prill”, ka thënë Syla në debatin me Rron Gjinovcin, derisa ky i fundit ka thënë se Albin Kurti do t’ia thyejë rekordet me vota ish-presidentit Hashim Thaçi.

  Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

  “Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai./gazetametro.net


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555