TË FUNDIT:

  Nëna e Ramush Haradinaj shtrihet në spital

  ScanerPressJanuary 13, 20210
  1

  Nëna e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj është duke u trajtuar në spital.

  Kështu ka bërë të ditur nipi i saj, Luan Haradinaj përmes një postimi në Facebook.

  “Nana Rukë sot e kaloi edhe një sfidë. Falenderoj stafin shëndetësor për kujdesin e treguar. Urime nanë, shërim të shpejtë”, ka shkruar ai në Facebook.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555