TË FUNDIT:

  I dhuroi trëndafil Teas, Andi i reagon Atdheut

  ScanerPressJanuary 13, 20210
  1

  Në edicionin e para dy ditësh në “Përputhen”, Atdheu befasoi vajzat me surprizën.

  Ai iu dhuroi nga një trëndafil të gjithave dhe moderatores Bora Zemani një tufë me lule pasi kishte ditëlindjen.

  Në dhënien e trëndafilave, Atdheu nuk kurseu Tean e cila tashmë ka krijuar një raport me të afërt me Andin.

  Ky i fundit nuk ishte pjesë e emisionit për disa arsye personale dhe përmes live-it në Instagram ai është pyetur nga ndjekësit për veprimin e Atdheut ndaj Teas me dhënien e trëndafilit.

  Ai ka shkruar” E kena shok Atdheun dhe ia ka dhënë në rolin e kunatit a kupton me demek “aman më ftoni në dasmë”. Nuk ka lujt kush mendsh me ma ngacmu Tean atje brenda”, ka thënë Andi.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555