TË FUNDIT:

  Gani Gërmia viziton Shkupin e Epërm, Gustavo Kasapi rrëfehet për çështjen e drogës

  ScanerPressJanuary 13, 20210
  1

  Shpat Kasapi është i ftuar i radhës i Gani Gërmisë

  Kryetari i Gërmisë, Gani Gëermia kësaj radhe ka marrë rrugë për Shkupin e Epërm ku ka zhvilluar një intervistë ekskluzive me El Gustavon, shkruan Reporteri.net

  Këngëtari i njohur u bë temë e mediave pasi u tha se është zënë me drogë.

  Tani El Gustavo ka zgjedhur Gani Gërminë për ta treguar gjithë këtë rastin.

  Kjo video përmban elemente të satirës. /Reporteri.net


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555