TË FUNDIT:

  Adriana e çon të dashurin në Valbonë, pozojnë të lumtur bashkë

  ScanerPressJanuary 13, 20210
  1

  Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me futbollistin Keith Groeneveld.

  Dyshja janë shumë të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale, veçanërisht për distancën e madhe në moshë.

  Sido që të jetë, ata vazhdojnë të shfaqin lumturinë e tyre në rrjetet sociale, duke theksuar kështu se nuk u bëhet vonë për fjalët e njerëzve.

  Së fundmi, çifti duket se kanë shijuar së bashku një udhëtim në Valbonë, ku kanë shijuar nga afër vegjetacionin e mrekullueshëm që mbizotëron atje.

  Ka qenë Keith ai i cili ka publikuar në InstaStory një fotografi ku shfaqet bashkë me Adrianën, teksa shihen shumë të lumtur së bashku.

  Keith përndryshe është një ish-futbollisti i ekipit të Feronikelit, i cili viteve të fundit është shndërruar edhe në reper


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555