TË FUNDIT:

  Këngëtarja shqiptare përkujton momentet e nxehta nga klipi

  ScanerPressJanuary 12, 20210
  1

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, ka provokuar fansat me një video që e ndau në llogarinë e saj në Instagram.

  Në atë video, artistja shfaqet në momente intime me një burrë buzë plazhit, teksa të dy ishin veshur në kostume larjeje. Kjo ishte pjesë e videoklipit të këngës “Mall”.

  “Mall”, video nga skenat e xhirimit”, shkruan Rovena, teksa njofton se videoja e plotë gjendet në YouTube.

  Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Rovena Stefa titullohet “Le të thyhen gotat”. Artistja së fundi ka deklaruar që shpreson të martohet gjatë këtij viti.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555