TË FUNDIT:

  Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me këto foto duke theksuar të pasmet

  ScanerPressJanuary 11, 20210
  1

  Ish-Miss Shqipria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit.

  Ajo përmes llogarisë së Instagramit ka publikuar disa fotografi ku shihet duke provokuar me të pasmet e saja.

  Trejsi në fotografitë shihet e veshur me rroba të zeza të cilat i rrijnë të ngjitura pas trupit dhe i theksojnë linjat trupore seksi.

  Ndjekësit e Trejsit vërshuan me komente pozitive për modelen duke i pëlqyer mjaft shumë fotografitë.

  https://www.instagram.com/p/CJ6gyJDhbsH/?utm_source=ig_web_copy_link


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555