TË FUNDIT:

  Sara Hoxha ndan pamjet e ëmbla nga seti fotografik me Poem Blu

  ScanerPressJanuary 11, 20210
  1

  Çifti më i njohur shqiptar së fundmi janë bërë prindër për herë të parë.

  Bëhet fjalë për Ledri Vula dhe Sara Hoxha të cilët sollën në jetë Poem Blu pak javë më parë.

  Ndonëse Sara ka publikuar imazhe të ndryshme të vajzës që shkrinë zemrat e ndjekësve duket se vetëm ajo nuk i ka mjaftuar pasi së fundmi nënë e bijë kanë realizuar një set të veçantë fotografik.

  “Një mrekulli e vogël”, shkroi Sara në mbishkrimin e fotografisë.

  https://www.instagram.com/sarahoxha/?utm_source=ig_embed


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555