TË FUNDIT:

  Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

  ScanerPressJanuary 11, 20210
  1

  Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant.

  Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet për to.

  Enca është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria por edhe nga karriera, teksa së fundmi ajo ka treguar përmes Instastoryt se ka bërë një ndryshim në dukje.

  Këngëtarja tha se ka prerë flokët dhe ka ndryshuar ngjyrën duke e bërë kafe më të mbyllur.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555