TË FUNDIT:

  Dafina Zeqri, ‘problematikja’ që po prishet me estradën dhe miqtë e saj

  ScanerPressJanuary 11, 20210
  1

  Në fokusin e rubrikës ‘Gossip’ të emisionit ‘SHOW TIME’ ketë javë ka qenë këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri. Kjo pasi Dafina, përveç për hitet e saj, njihet edhe për telashet që shpesh herë ka pasur me koleget e saj, dhe jo vetëm.

  Dafina Zeqiri, është emri që krahas sukseseve, u përcoll disa herë edhe me skandale dhe u përmend për prishje të raporteve me miqtë e saj, njëherit edhe kolegë.

  Nëse i numërojmë se me kë u prish Dafina, dalin disa të tillë, shkruan Reporteri.net.

  Listën e atyre me të cilët pati ‘sherr’ Dafina, ndiqeni në së storjen e më poshtme:

  ‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini shfaqet çdo të shtunë, prej orës 19:30.

  Përveç në REPORTERI.net dhe RTV Dukagjini, “SHOW TIME” do të mund të ndiqet edhe në platformat e rrjeteve sociale ‘Reporteri’ në Facebook dhe ‘@showtime.reporteri’ në Instagram.

  Po ashtu, emisionin e plotë, e gjeni edhe në kanalin ‘Reporteri’ në YouTube. Ju që doni ta shihni të parët çdo emision, mjafton ta bëjnë ‘SUBSCRIBE’ kanalin.

  SHOW TIME, çdo të shtunë, prej orës 19:30 – prodhim i REPORTERI.net për RTV Dukagjini.

  Beje dallimin!


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555