TË FUNDIT:

  Atdheu befason Bora Zemanin me trëndafila

  ScanerPressJanuary 11, 20210
  1

  Kjo javë në “PërPuthen” duket se ka nisur mbarë, ndërsa Atdheu ka surprizuar moderatoren, Bora Zemanin dhe vajzat.

  Ai i dhuroi Zemanit një tufë me lule, për faktin se ajo ka pasur edhe ditëlindjen pak javë më parë, ndërsa në pusulle i kishte lënë edhe një mesazh të bukur.

  “Urime ditëlindjen moderatorja më e bukur në Shqipëri”, kishte shkruar ai. Pas kësaj ai surprizoi edh vajzat, ku i dhuroi secilës nga një trëndafil të kuq.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555