TË FUNDIT:

  Një veturë e policisë doganore rrotulliset në magjistralen Prishtinë- Pejë

  ScanerPressDecember 3, 20200
  1

  Në fotot që janë publikuar nga një qytetar i rastit shihet se si vetura është rrokullisur e tëra si pasojë e rrëqitjes në rrugë. “Në mëngjesin e ditës së sotme një veturë e policisë doganore është rrotullisur në magjistralen Prishtinë- Pejë duke mbetur midis rrugës.

  Njësitet policore po merren me aksidentin”, këto janë pamjet e veturës së policisë doganore të rrotullisur  raporton TV Prizreni


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555