TË FUNDIT:

  Reagon Adriana Matoshi pas mesazheve që mori për lidhjen me 21-vjeçarin

  ScanerPressOctober 31, 20200
  1

  Aktorja Adriana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë me futbollistin, Keith Groenveld.

  Groenveld është i lindur në Afrikën e Jugut, ndërsa u rrit në Belgjikë dhe filloi qysh i ri karrierën në futboll.

  Lexo Edhe:

  Ai po ashtu ka qenë futbollist i Feronikelit, kurse është aktiv edhe në muzikë, ditë më parë publikoi këngën “Black and White”.

  Gjatë qëndrimit në Kosovë, Keith u dashurua me Adrianën dhe tani janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

  Pak orë pasi konfirmoi lidhjen e dashurisë, Adriana mori komente të shumta, ndërsa reagoi me anë të një postimi, ku thotë se dashuria e bën të lumtur dhe nuk e bën as njeri më të mirë e as më të keq.

  “Dashnia edhe lidhja mu nuk m’bon as njeri ma t’mire as ma t’keq. Dashnia veç munet me m’bo ma t’lumtun!”, ka shkruar ajo.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555